Rozrząd elementy silnika

Informacje

Promocje

Rozrząd elementy silnika

Ford USA – Rozrząd i elementy silnika

Nasza oferta elementów silnika i rozrządu z pewnością zainteresuje właścicieli starszych, jak nowszych Fordów, wyposażonych w silniki niedostępne na rynku europejskim. Współczesne modele Forda oferowane na obydwu rynkach zwykle posiadają takie same jednostki napędowe, choć również i dziś występują pewne wyją...

Ford USA – Rozrząd i elementy silnika

Nasza oferta elementów silnika i rozrządu z pewnością zainteresuje właścicieli starszych, jak nowszych Fordów, wyposażonych w silniki niedostępne na rynku europejskim. Współczesne modele Forda oferowane na obydwu rynkach zwykle posiadają takie same jednostki napędowe, choć również i dziś występują pewne wyjątki. W poprzednich latach oferta silników w modelach amerykańskich była skrajnie inna od tej, którą otrzymywali europejczycy. Na szczęście właściciele amerykańskich Fordów nie muszą się obawiać o dostępność części zamiennych i poszczególnych elementów silnika. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. paski i łańcuchy rozrządu, pompy wody oraz inne części eksploatacyjne.

Markowy zestaw rozrządu do Forda z USA jest zbliżony cenowo do zestawów stosowanych w samochodach europejskich. Ponadto oferujemy poduszki silnika, uszczelki i uszczelniacze zaworowe. Zapraszamy do zakupów! W razie problemów ze znalezieniem odpowiednich części zamiennych prosimy o kontakt. Postaramy się jak najlepiej Państwu doradzić.

Więcej

Rozrząd elementy silnika W tej kategorii nie ma produktów.