Układ kierowniczy

Informacje

Promocje

Układ kierowniczy

Dodge – Układ kierowniczy

Dodge to marka z wielką tradycją – legendarne modele RAM, Charger czy Viper z pewnością kojarzone są przez wszystkich miłośników motoryzacji. Kryzysy paliwowe, zmieniające się trendy oraz szybka ekspansja motoryzacji europejskiej i azjatyckiej w znaczący sposób zmieniły charakter samochodów amerykańskich. Czasy się zmie...

Dodge – Układ kierowniczy

Dodge to marka z wielką tradycją – legendarne modele RAM, Charger czy Viper z pewnością kojarzone są przez wszystkich miłośników motoryzacji. Kryzysy paliwowe, zmieniające się trendy oraz szybka ekspansja motoryzacji europejskiej i azjatyckiej w znaczący sposób zmieniły charakter samochodów amerykańskich. Czasy się zmieniają, ale preferencje amerykanów w zakresie komfortu nie maleją! Wspomaganie kierownicy w samochodach Dodge montowane było już w połowie lat pięćdziesiątych – zarówno w sedanach, jak i pickupach. Warto przy okazji wspomnieć, że jeszcze do niedawna układy kierownicze samochodów amerykańskich uchodziły za nieprecyzyjne i nieco ospałe w swych reakcjach.

W momencie, gdy amerykanie powoli zaczynali przegrywać walkę z mniejszymi, szybszymi i bardziej precyzyjnymi samochodami produkcji europejskiej, nie wspominając już o azjatyckiej, mocno wzięli sobie do serca kwestię prowadzenia samochodu. Tym bardziej, że ze swoimi pojazdami starali się odnieść sukces na „starym kontynencie”. Współczesne, jak i nieco starsze modele Dodge posiadają układy kierownicze umożliwiające precyzyjną i pewna jazdę w każdych warunkach. Dysponujemy szeregiem części zamiennych, takich jak pompy wspomagania, drążki kierownicze, końcówki drążka oraz inne elementy.

Więcej

Układ kierowniczy W tej kategorii nie ma produktów.