Skrzynia biegów układ napędowy

Informacje

Promocje

Skrzynia biegów układ napędowy

Chevrolet – Skrzynia biegów i układ napędowy

Z czym kojarzy się Chevrolet? Prawdopodobnie większość osób odpowie, że z dużym silnikiem, wygodnymi fotelami i… automatyczną skrzynią biegów. Dziś zarówno sedany full-size, jak i kompaktowe „mieszczuchy”, wyposażone są w automatyczne przekładnie, dzięki którym jazda jest zdecydowanie mniej uciążliwa ...

Chevrolet – Skrzynia biegów i układ napędowy

Z czym kojarzy się Chevrolet? Prawdopodobnie większość osób odpowie, że z dużym silnikiem, wygodnymi fotelami i… automatyczną skrzynią biegów. Dziś zarówno sedany full-size, jak i kompaktowe „mieszczuchy”, wyposażone są w automatyczne przekładnie, dzięki którym jazda jest zdecydowanie mniej uciążliwa i bardziej komfortowa. To potwierdzą kierowcy codziennie stojący w korkach… Aby lewa noga mogła odpocząć, a duży moment obrotowy bez trudu został przekazany na koła, skrzynia biegów i układ napędowymuszą działać poprawnie. Czasem nawet zużyta poduszka skrzyni biegów może w znaczący sposób utrudniać zmianę biegu.

Innym często występującym problemem w samochodach RWD i AWD są zużyte uszczelniacze mostów powodujące ubytki oleju. Dysponujemy wszystkimi wyżej wymienionymi elementami, jak również innymi wysokiej jakości zamiennikami do samochodów marki Chevrolet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sprzedaż prowadzimy w naszej siedzibie w Wesołej oraz za pośrednictwem Internetu.

Więcej

Skrzynia biegów układ napędowy W tej kategorii nie ma produktów.