Rozrząd elementy silnika

Informacje

Promocje

Rozrząd elementy silnika

Chevrolet – Rozrząd i elementy silnika

W swojej historii, Chevrolet montował przeróżne silniki produkcji GM, a ich układ i wielkość głównie podyktowane były ówczesną sytuacją rynkową. Jak wiadomo, największe wrażenie robią Big-Blocki oraz rodzina silników LT, ale nie należy zapominać o innych jednostkach, które dzielnie znoszą setki tysięcy kilo...

Chevrolet – Rozrząd i elementy silnika

W swojej historii, Chevrolet montował przeróżne silniki produkcji GM, a ich układ i wielkość głównie podyktowane były ówczesną sytuacją rynkową. Jak wiadomo, największe wrażenie robią Big-Blocki oraz rodzina silników LT, ale nie należy zapominać o innych jednostkach, które dzielnie znoszą setki tysięcy kilometrów. Spore jak na europejskie standardy pojemności silnika sprawiają, że jednostki nie są „wysilone” i bez trudu znoszą wieloletnią eksploatację. Pod warunkiem, że właściciel samochodu będzie pamiętał o regularnym serwisie.

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości zestawy rozrządu, zarówno do jednostek wykorzystującychłańcuch, jak również pasek rozrządu. Dysponujemy również uszczelkami głowicy, poduszkami silnika oraz wieloma innymi częściami zamiennymi do Chevroletów. Dostarczamy wyłącznie wysokiej klasy amerykańskie części do samochodów, swoją jakością nie odbiegające od oryginałów. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Więcej

Rozrząd elementy silnika W tej kategorii nie ma produktów.