Filtry

Informacje

Promocje

Filtry

Chevrolet – Filtry

Chevrolety mogą mieć spory apetyt na paliwo. Warto więc zadbać o to, aby dostarczana im benzyna była pozbawiona zanieczyszczeń. Zapchany filtr paliwa objawia się brakiem mocy, przerywaniem, problemami z rozruchem. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko, które może wystąpić w momencie, gdy samochód zostanie wkręcony na wyższe ob...

Chevrolet – Filtry

Chevrolety mogą mieć spory apetyt na paliwo. Warto więc zadbać o to, aby dostarczana im benzyna była pozbawiona zanieczyszczeń. Zapchany filtr paliwa objawia się brakiem mocy, przerywaniem, problemami z rozruchem. Jest to bardzo niebezpieczne zjawisko, które może wystąpić w momencie, gdy samochód zostanie wkręcony na wyższe obroty, na przykład podczas wyprzedzania. Zatkany filtr znacznie ogranicza dawkowanie paliwa, więc mówiąc krótko – samochód nie ma siły jechać.

W samochodach z automatyczną przekładnią bardzo ważny jest też filtr skrzyni biegów. Swym wyglądem znacznie różni się od pozostałych filtrów, jednak jego zadanie jest dokładnie takie samo. W naszym asortymencie znajdą Państwo również filtry oleju i powietrza do Chevroletów w niemal wszystkich wersjach silnikowych. Dysponujemy również sporym zapleczem części do innych marek GM. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!

Więcej

Filtry W tej kategorii nie ma produktów.