Skrzynia biegów układ napędowy

Informacje

Promocje

Skrzynia biegów układ napędowy

Chrysler – Skrzynia biegów i układ napędowy

Skrzynie biegów i układy napędowe w Chryslerach uchodzą za raczej bezawaryjne i wytrzymałe. Oczywiście, gdy są odpowiednio serwisowane. Podstawowe czynności, takie jak regularne wymiany oleju, sprawią, że skrzynia biegów bez trudu zniesie codzienną, wieloletnią eksploatację w ruchu miejskim. Na zużycie...

Chrysler – Skrzynia biegów i układ napędowy

Skrzynie biegów i układy napędowe w Chryslerach uchodzą za raczej bezawaryjne i wytrzymałe. Oczywiście, gdy są odpowiednio serwisowane. Podstawowe czynności, takie jak regularne wymiany oleju, sprawią, że skrzynia biegów bez trudu zniesie codzienną, wieloletnią eksploatację w ruchu miejskim. Na zużycie bardziej narażone są elementy gumowe i uszczelnienia. Zużyta poduszka skrzyni biegów może się objawiać mocnymi wibracjami na niskich obrotach, szarpaniem podczas przyspieszania lub hamowania oraz obniżoną precyzją zmiany biegów. Gumowe lub gumowo-metalowe elementy układu napędowego również z biegiem lat ulegają zużyciu.

Uszkodzone uszczelniacze mostów lub półosi można zdiagnozować w łatwy sposób – wystarczy sprawdzić miejsce parkingowe, na którym często pozostawiają Państwo samochód. Wyraźne plamy oleju znajdujące się w okolicy półosi zwykle świadczą o zużytym uszczelniaczu. Wycieków nie wolno bagatelizować, ponieważ długotrwała jazda z uszkodzonym uszczelniaczem może skończyć się ubytkiem oleju i zatarciem elementu.

Więcej

Skrzynia biegów układ napędowy W tej kategorii nie ma produktów.