Filtry

Informacje

Promocje

Filtry

Chrysler – Filtry

Jedną z podstawowych czynności po zakupie samochodu, o którą zadbać powinien każdy kierowca, jest wymiana filtrów. O ile z wymianą filtra powietrza lub filtra oleju zwykle problemów nie ma, ponieważ wymieniane są co sezon, na przykład przy okazji wymiany oleju, o tyle wymiana innych filtrów nie jest już tak oczywista. Wielu kie...

Chrysler – Filtry

Jedną z podstawowych czynności po zakupie samochodu, o którą zadbać powinien każdy kierowca, jest wymiana filtrów. O ile z wymianą filtra powietrza lub filtra oleju zwykle problemów nie ma, ponieważ wymieniane są co sezon, na przykład przy okazji wymiany oleju, o tyle wymiana innych filtrów nie jest już tak oczywista. Wielu kierowców zapomina o filtrze paliwa – nieraz dochodzi do sytuacji, w których „pełnoletni” samochód od nowości jeździ z tym samym, fabrycznym filtrem paliwa. Czym może poskutkować taka jazda? Zapchany filtr paliwa objawia się m.in. gaśnięciem silnika lub szarpaniem podczas przyspieszania. Długotrwałe ignorowanie takich objawów może doprowadzić do uszkodzenia wtryskiwaczy.

Na regularne wymiany filtrów paliwa szczególną uwagę muszą zwracać właściciele samochodów wyposażonych w nowoczesne silniki diesla, ponieważ jednostki wysokoprężne są bardziej wrażliwe na zabrudzone lub niskiej jakości paliwo. Istnieje jeszcze jeden filtr, o którym pamiętać powinni miłośnicy Chryslerów wyposażonych w automatyczne przekładnie, mianowicie filtr skrzyni biegów. W naszym asortymencie dostępne są wszystkie wyżej wspomniane filtry. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy.

Więcej

Filtry W tej kategorii nie ma produktów.