Układ zapłonowy

Informacje

Promocje

Układ zapłonowy

Chrysler – Układ zapłonowy

Czy kupno podzespołów układu zapłonowego może być skomplikowanym procesem? Tak, jeśli weźmiemy pod uwagę burzliwe losy Chryslera. Choć korzenie markiznajdują się w Stanach Zjednoczonych, firma w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych połączyła siły z niemieckim Daimlerem. Po trwającej 10 lat współpracy koncern rozwiąz...

Chrysler – Układ zapłonowy

Czy kupno podzespołów układu zapłonowego może być skomplikowanym procesem? Tak, jeśli weźmiemy pod uwagę burzliwe losy Chryslera. Choć korzenie markiznajdują się w Stanach Zjednoczonych, firma w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych połączyła siły z niemieckim Daimlerem. Po trwającej 10 lat współpracy koncern rozwiązano, a w 2014 roku Chryslera wykupił włoski Fiat, tworząc spółkę Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Na przestrzeni ostatnich 20 lat Chrysler montował w swoich samochodach najróżniejsze jednostki napędowe - od własnych, przez silniki VW, aż po współczesne, małolitrażowe silniki Fiata. Warto wspomnieć, iż niektóre wersje silnikowe nie były oferowane na rynku europejskim, więc dostęp do części w „zwykłych” sklepach motoryzacyjnych bywa utrudniony.

Dysponujemy szerokim asortymentem części układu zapłonowego do niemal wszystkich silników znajdujących się pod maskami Chryslerów, zarówno w wersjach EU jak i USA. Oferujemy m.in. moduły i cewki zapłonowe, świece oraz inne podzespoły. Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem elementu pasującego do danej wersji silnikowej. Pomożemy wybrać właściwy.

Więcej

Układ zapłonowy W tej kategorii nie ma produktów.