Ford

Informacje

Promocje

Ford Jest 15 produktów.

Podkategorie

 • Ford
 • Ford Aerostar
 • Ford Bronco
 • Ford Crown Victoria
 • Ford Edge
 • Ford Escape
 • Ford Expedition
 • Ford Explorer
 • Ford Explorer Sport Trac
 • Ford F-150
 • Ford Freestar
 • Ford Freestyle
 • Ford Mustang
 • Ford Ranger
 • Ford Taurus
 • Ford Thunderbird
 • Ford Windstar
 • Układ zapłonowy

  Ford USA – Układ zapłonowy

  Henry Ford, dzięki opracowanej przez siebie zautomatyzowanej taśmie produkcyjnej, zrewolucjonizował rynek motoryzacyjny. Przypomnijmy, że najbardziej legendarny Ford Model T znalazł aż 15 milionów nabywców! Ford jest zaliczany do amerykańskiej „Wielkiej Trójki” najpotężniejszych koncernów motoryzacyjnych. Jesteśmy w stanie dostarczyć niezbędne elementy układu zapłonowego do najnowszych, jak i nieco starszych Fordów przeznaczonych na rynek amerykański wyposażonych m.in. w silniki Windsor, Essex, Modular czy Vulcan. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cewek i modułów zapłonowych, świec i przewodów wysokiego napięcia. Jeśli posiadają Państwo amerykańskiego Forda, który nie znajduje się na naszej liście, prosimy o kontakt. Możemy sprowadzić poszukiwane przez Państwa części na zamówienie. Zapewniamy i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru części i szybką wysyłkę zamówienia.

 • Układ hamulcowy

  Ford USA – Układ Hamulcowy

  Jeśli układ hamulcowy w Państwa Fordzie uległ uszkodzeniu lub przydałaby się okresowa wymiana klocków i tarcz hamulcowych, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Dysponujemy szerokim asortymentem amerykańskich części zamiennych do wszystkich popularnych modeli Forda. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, oferujemy wyłącznie najwyższej jakości zamienniki, swoją wytrzymałością porównywalne do części fabrycznych (OEM). Posiadamy m.in. przewody hamulcowe, linki, tłoczki oraz inne części niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu hamulcowego. Dysponujemy zamiennikami do sportowych Mustangów, rodzinnych Aerostarów i terenowych Rangerów. Wszystkie podzespoły dostępne są również w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie.

 • Części zawieszenia

  Ford USA – Części zawieszenia

  Od wielu lat Ford trzyma się polityki, zgodnie z którą modele na rynku europejskim różnią się (nieraz skrajnie) od tych, które dostępne są w stanach zjednoczonych. Ogromną popularnością cieszą się modele nigdy nie oferowane na „starym kontynencie”, czyli m.in. sedany full-size, SUVy i pickupy. Wiele osób obawia się kosztów eksploatacji Forda z USA, a wokół dostępności do części zamiennych narosło wiele mitów. Zapewniamy, że części jak najbardziej są dostępne, zwykle od ręki, a ich cena nie odstaje od podzespołów do samochodów europejskich lub japońskich. Dziś każdy z Państwa może sobie pozwolić na komfortowy, luksusowy samochód z USA bez obawy o jego późniejsze użytkowanie. Oferujemy m.in. amortyzatory, wahacze, sworznie, łączniki oraz wiele, wiele więcej części eksploatacyjnych do większości popularnych modeli. Zaznaczamy, że części zawieszenia pasują również do innych, bliźniaczych konstrukcji Mercury i Lincoln.

 • Filtry

  Ford USA – Filtry

  Każdy kierowca powinien dbać o regularną wymianę filtrów. Ford, mimo, iż jego silniki uchodzą za wytrzymałe, nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Przynajmniej raz w roku należy wymienić filtr oleju silnika oraz filtr powietrza, co też wiele serwisów proponuje przy okazji wymiany oleju. Jest to doskonała okazja do tego, żeby „za jednym zamachem” wymienić najważniejszy podzespoły filtrujące. Nieco rzadszych wymian wymaga filtr skrzyni biegów oraz filtr paliwa – tutaj polecamy trzymać się zaleceń producenta. Zwykle wymiana zalecana jest co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.

  Filtr warto jednak wymienić zaraz po zakupie używanegoForda, szczególnie kilku lub kilkunastoletniego. Nigdy nie możemy być pewni, jak jego poprzedni właściciel przykładał się do obsługi i regularnych wymian części. Jazda z „zapchanym” filtrem skrzyni może się skończyć uszkodzeniem przekładni, zaś wadliwy filtr paliwa może uszkodzić wtryski.

 • Rozrząd elementy silnika

  Ford USA – Rozrząd i elementy silnika

  Nasza oferta elementów silnika i rozrządu z pewnością zainteresuje właścicieli starszych, jak nowszych Fordów, wyposażonych w silniki niedostępne na rynku europejskim. Współczesne modele Forda oferowane na obydwu rynkach zwykle posiadają takie same jednostki napędowe, choć również i dziś występują pewne wyjątki. W poprzednich latach oferta silników w modelach amerykańskich była skrajnie inna od tej, którą otrzymywali europejczycy. Na szczęście właściciele amerykańskich Fordów nie muszą się obawiać o dostępność części zamiennych i poszczególnych elementów silnika. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. paski i łańcuchy rozrządu, pompy wody oraz inne części eksploatacyjne.

  Markowy zestaw rozrządu do Forda z USA jest zbliżony cenowo do zestawów stosowanych w samochodach europejskich. Ponadto oferujemy poduszki silnika, uszczelki i uszczelniacze zaworowe. Zapraszamy do zakupów! W razie problemów ze znalezieniem odpowiednich części zamiennych prosimy o kontakt. Postaramy się jak najlepiej Państwu doradzić.

 • Układ kierowniczy

  Ford USA – Układ kierowniczy

  Układ kierowniczy, podobnie zresztą jak inne elementy samochodu, z wiekiem traci swoje pierwotne właściwości. Szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę polskie warunki drogowe, okaże się, że . Dziury, wyboje i studzienki z pewnością nie sprzyjają eksploatacji samochodu, ale trzeba im każdego dnia stawiać czoła. Uszkodzenie układu kierowniczego objawia się to niepewnym zachowaniem samochodu, opóźnionymi reakcjami na ruchy kierownicą oraz obniżoną precyzją w sterowaniu. Uszkodzeniu może ulec m.in. przekładnia kierownicza, drążek kierowniczy bądź jego końcówka. Amerykańskie modele Forda raczej nie posiadają skomplikowanych układów kierowniczych. Starsze samochody z USA uważane są za proste w budowie, a ich bieżąca obsługa nie powinna sprawić problemów doświadczonym mechanikom, nawet niekoniecznie specjalizujących się w naprawie pojazdów „zza wielkiej wody”. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór do modeli Forda z USA. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości zamienniki, zapewniające wieloletnią i bezproblemową eksploatację samochodu.

 • Skrzynia biegów ,układ...

  Ford USA – Skrzynia biegów i układ napędowy

  Prosta budowa układu napędowego i skrzyni biegów nie oznacza, iż jest ona niezniszczalna. Wieloletnia eksploatacja, szczególnie w ciężkim terenie, może „wymęczyć” nawet największego twardziela, takiego jak Ford Explorer czy F-150. Jeśli któryś z elementów układu napędowego w Państwa Fordzie uległ uszkodzeniu lub nadszedł czas jego wymiany, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty. Posiadamy m.in. łożyska dyferencjału, krzyżaki wału i uszczelniacze mostów. W niektórych samochodach terenowych może dojść do uszkodzenia piasty, a jazda z krzywą piastą może zakończyć się wykrzywieniem tarczy hamulcowej. Oczywiście piasty do Fordów z USA również są dostępne w naszej ofercie. Ponadto dostarczamy poduszki skrzyń, filtry i pozostałe elementy eksploatacyjne niezbędne do prawidłowej pracy przekładni. Znaczna część elementów pasuje również do samochodów innych marek, należących do Forda, tj. Mercury i Lincoln. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości zamienniki.

 • Układ elektryczny,...

  Ford USA – Układ elektryczny i czujniki

  Układ elektryczny w samochodzie można porównać do… układu nerwowego człowieka. Podobnie jak układ nerwowy, przesyła wszystkie informacje do „mózgu”, którego rolę w tym przypadku pełni komputer sterujący. Komputer zaś sprawdza, czy parametry pracy poszczególnych podzespołów samochodu nie odbiegają od ustawionej przez producenta normy. Jeśli odstępstwo jest zbyt duże lub do komputera nie docierają żadne informacje, kierowca informowany jest o błędzie, zwykle zapaloną lampą „Check Engine” na desce rozdzielczej. Oprócz błędu, zwykle występują również problemy z pracą samochodu. Nieprawidłowa praca silnika może być związana m.in. z uszkodzonym czujnikiem wałka rozrządu, co zwykle objawia się błędem P0340 lubP0345. Innymi często psującymi się czujnikami są m.in. czujniki temperatury silnika i ciśnienia oleju. Warto zadbać o to, aby funkcjonowały one nienagannie a ich wskazania były dokładne. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów