Chrysler

Informacje

Promocje

Chrysler Jest 51 produktów.

Podkategorie

 • Chrysler Pt Cruiser
 • Chrysler Town & Country
 • Chrysler 200
 • Chrysler 300
 • Chrysler 300C
 • Chrysler 300M
 • Chrysler Aspen
 • Chrysler Cirrus
 • Chrysler Concorde
 • Chrysler Crossfire
 • Chrysler Grand Voyager
 • Chrysler Imperial
 • Chrysler Intrepid
 • Chrysler Lebaron
 • Chrysler Lhs
 • Chrysler Neon
 • Chrysler New Yorker
 • Chrysler Pacifica
 • Chrysler Sebring
 • Chrysler Stratus
 • Chrysler Voyager
 • Układ zapłonowy

  Chrysler – Układ zapłonowy

  Czy kupno podzespołów układu zapłonowego może być skomplikowanym procesem? Tak, jeśli weźmiemy pod uwagę burzliwe losy Chryslera. Choć korzenie markiznajdują się w Stanach Zjednoczonych, firma w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych połączyła siły z niemieckim Daimlerem. Po trwającej 10 lat współpracy koncern rozwiązano, a w 2014 roku Chryslera wykupił włoski Fiat, tworząc spółkę Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Na przestrzeni ostatnich 20 lat Chrysler montował w swoich samochodach najróżniejsze jednostki napędowe - od własnych, przez silniki VW, aż po współczesne, małolitrażowe silniki Fiata. Warto wspomnieć, iż niektóre wersje silnikowe nie były oferowane na rynku europejskim, więc dostęp do części w „zwykłych” sklepach motoryzacyjnych bywa utrudniony.

  Dysponujemy szerokim asortymentem części układu zapłonowego do niemal wszystkich silników znajdujących się pod maskami Chryslerów, zarówno w wersjach EU jak i USA. Oferujemy m.in. moduły i cewki zapłonowe, świece oraz inne podzespoły. Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem elementu pasującego do danej wersji silnikowej. Pomożemy wybrać właściwy.

 • Układ hamulcowy

  Chrysler – Części układu hamulcowego

  Hamulce są jednym z najważniejszych układów znajdujących się w każdym samochodzie. Należy zadbać o to, żeby układ hamulcowy pracował nienagannie przy każdej prędkości i w każdych warunkach. Chryslery nie są może samochodami wyczynowymi, jednak duże jednostki potrafią żwawo je rozpędzić do wysokich prędkości autostradowych. W sytuacji awaryjnej możesz polegać wyłącznie na kondycji Twoich hamulców i zawieszenia. Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich osób podróżujących samochodem, jak i pozostałych uczestników ruchu, warto zadbać o dobrą kondycję hamulców.

  Oferujemy wysokiej jakości elementy układu hamulcowego do Chryslera. W naszej znajdują się tarcze i klocki w różnych kategoriach cenowych – z pewnością Każdy z Państwa znajdzie produkty odpowiednie do możliwości finansowych i oczekiwań. Zapewniamy, że nawet warianty budżetowe będą zapewniały optymalną wydajność układu. Ponadto w ofercie dostępne są m.in. linki hamulcowe, przewody hamulcowe i zestawy naprawcze.

 • Części zawieszenia

  Chrysler – Części zawieszenia

  Chryslerom wyprodukowanym w latach 80., 90., i 00+ daleko do stereotypowych amerykańskich „kanap i krążowników”. Owszem, są to samochody wygodne, raczej bez aspiracji do wyczynowej jazdy w zakrętach. Niemniej, samochody tego producenta są raczej precyzyjne i prowadzą się pewnie - zawieszenie większości modeli zapewnia kompromis pomiędzy osiągami oraz komfortem jazdy. Aby samochód w zakręcie nie prowadził się jak „ponton”, a na wybojach nie wypadł nam dysk, musimy zadbać m.in. o stan amortyzatorów, sprężyn i wahaczy. W naszym sklepie dostaną Państwo oryginalne amerykańskie części zamienne do samochodów marki Chrysler, a także pojazdów pozostałych producentów należących do koncernu. Dysponujemy szerokim asortymentem części zamiennych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

 • Filtry

  Chrysler – Filtry

  Jedną z podstawowych czynności po zakupie samochodu, o którą zadbać powinien każdy kierowca, jest wymiana filtrów. O ile z wymianą filtra powietrza lub filtra oleju zwykle problemów nie ma, ponieważ wymieniane są co sezon, na przykład przy okazji wymiany oleju, o tyle wymiana innych filtrów nie jest już tak oczywista. Wielu kierowców zapomina o filtrze paliwa – nieraz dochodzi do sytuacji, w których „pełnoletni” samochód od nowości jeździ z tym samym, fabrycznym filtrem paliwa. Czym może poskutkować taka jazda? Zapchany filtr paliwa objawia się m.in. gaśnięciem silnika lub szarpaniem podczas przyspieszania. Długotrwałe ignorowanie takich objawów może doprowadzić do uszkodzenia wtryskiwaczy.

  Na regularne wymiany filtrów paliwa szczególną uwagę muszą zwracać właściciele samochodów wyposażonych w nowoczesne silniki diesla, ponieważ jednostki wysokoprężne są bardziej wrażliwe na zabrudzone lub niskiej jakości paliwo. Istnieje jeszcze jeden filtr, o którym pamiętać powinni miłośnicy Chryslerów wyposażonych w automatyczne przekładnie, mianowicie filtr skrzyni biegów. W naszym asortymencie dostępne są wszystkie wyżej wspomniane filtry. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszej firmy.

 • Rozrząd elementy silnika

  Chrysler – Rozrząd i elementy silnika

  Silniki montowane w Chryslerach potrafią wzbudzić skrajnie odmienne emocje. Jednostki benzynowe uchodzą za raczej bezawaryjne i „pancerne”, jednak w przypadku silników wysokoprężnych, zwłaszcza 2.5 TD produkcji włoskiej firmy VM Motori,  zdania są mocno podzielone. Jednostki te występowały w dwóch wariantach – z łańcuchem rozrządu lub rozrządem na kołach zębatych. Choć rozrząd „na łańcuchu” w powszechnej opinii uchodzi za niemal bezobsługowy, w tym przypadku należy regularnie dokonywać jego wymiany. Łańcuch rozrządu może się z czasem rozciągnąć. W przypadku tego silnika warto trzymać się zaleceń serwisowych i kalendarza wymian kluczowych elementów. W naszej ofercie dostępne są również paski rozrządu do niemal wszystkich wersji silnikowych, gotowe zestawy rozrządu i pojedyncze elementy silnika. Dostarczamy m.in. poduszki silnika, uszczelki głowicy, panewki oraz inne elementy eksploatacyjne.

 • Układ kierowniczy

  Chrysler – Układ kierowniczy

  Charakter samochodów produkowanych przez Chryslera, pomijając warianty SRT, raczej nie kusi do wyczynowej jazdy po torze wyścigowym. Niemniej, nawet z pozoru wielki i ociężały Grand Voyager, czy mierzący ponad 5 metrów długości LHS, dobrze spisuje się w ruchu miejskim lub podczas pokonywania długich tras. Niemal wszystkie modele tego producenta wyprodukowane na przestrzeni ostatnich 25 lat zapewniają solidny kompromis pomiędzy szybką reakcją na ruchy a komfortem podróży. Jednak jak w każdym kilku bądź kilkunastoletnim samochodzie, pompa wspomagania bądź przekładnia kierownicza może odmówić posłuszeństwa, znacznie obniżając właściwości jezdne samochodu. Opóźnione lub nieoczekiwane reakcje na ruchy kierownicą może powodować również zużyty drążek kierowniczy. Niepokojących objawów w prowadzeniu się samochodu nie należy bagatelizować – w sytuacji awaryjnej może się to skończyć tragicznie. W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości elementy układu kierowniczego do wszystkich popularnych modeli Chryslera. Do tych „mniej popularnych” modeli możemy sprowadzić części na indywidualne zamówienie. Zapraszamy!

 • Skrzynia biegów układ...

  Chrysler – Skrzynia biegów i układ napędowy

  Skrzynie biegów i układy napędowe w Chryslerach uchodzą za raczej bezawaryjne i wytrzymałe. Oczywiście, gdy są odpowiednio serwisowane. Podstawowe czynności, takie jak regularne wymiany oleju, sprawią, że skrzynia biegów bez trudu zniesie codzienną, wieloletnią eksploatację w ruchu miejskim. Na zużycie bardziej narażone są elementy gumowe i uszczelnienia. Zużyta poduszka skrzyni biegów może się objawiać mocnymi wibracjami na niskich obrotach, szarpaniem podczas przyspieszania lub hamowania oraz obniżoną precyzją zmiany biegów. Gumowe lub gumowo-metalowe elementy układu napędowego również z biegiem lat ulegają zużyciu.

  Uszkodzone uszczelniacze mostów lub półosi można zdiagnozować w łatwy sposób – wystarczy sprawdzić miejsce parkingowe, na którym często pozostawiają Państwo samochód. Wyraźne plamy oleju znajdujące się w okolicy półosi zwykle świadczą o zużytym uszczelniaczu. Wycieków nie wolno bagatelizować, ponieważ długotrwała jazda z uszkodzonym uszczelniaczem może skończyć się ubytkiem oleju i zatarciem elementu.

 • Układ elektryczny...

  Chrysler – Układ elektryczny i czujniki

  Im więcej w samochodzie czujników, tym dokładniej komputer może kontrolować bieżący stan poszczególnych podzespołów silnika. Chryslery, podobnie zresztą jak inne samochody amerykańskie, naszpikowane są najróżniejszymi czujnikami nadzorującymi szereg parametrów pojazdu. To, co bywa zbawieniem w diagnostyce, może być równocześnie zmorą kierowców, kiedy się popsuje. Usterki układu elektrycznego należą do jednych z najbardziej dokuczliwych i ciężkich do usunięcia. Sprawcą wielu problemów pracy silnika jest czujnik wałka rozrządu. Jego uszkodzenia objawia się m.in. problemami z rozruchem, słabym przyspieszaniem i falowaniem obrotów. W Chryslerach spore problemy powoduje też czujnik ciśnienia oleju – jego uszkodzenie można rozpoznać po zapalaniu się czerwonej kontrolki oleju na desce rozdzielczej. W naszej ofercie dostępne są również inne elementy, takie jak czujniki temperatury silnika, wiązki, wtyczki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Amerpol!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 51 elementów